Максатихинская средняя общеобразовательная школа 1

Сведения об образовательной организации. Структура и органы управления образовательной организацией. Руководство. Педагогический научно-педагогический состав. Материально-техническое обеспечение и оснащенность образовательного процесса. Объекты для проведения практических занятий. Средства обучения и воспитания. Условия, созданные в школе для обучения детей с ОВЗ. Стипендии и иные виды материальной поддержки. Вакантные места для приема перевода. МО учителей начальных классов. На 2603.2018 год чис.

OVERVIEW

The web site pervaia-shkola.ru presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have parsed twenty pages inside the web page pervaia-shkola.ru and found eight websites referring to pervaia-shkola.ru. We were able to find one mass communication sites owned by this website.

PERVAIA-SHKOLA.RU TRAFFIC

The web site pervaia-shkola.ru is seeing fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for pervaia-shkola.ru

Traffic ranking (by month) for pervaia-shkola.ru

Traffic ranking by day of the week for pervaia-shkola.ru

Электронный журналМБОУ СОШ 1Максатиха

Вы можете получить пригласительный код в школе.

WHAT DOES PERVAIA-SHKOLA.RU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pervaia-shkola.ru Mobile Screenshot of pervaia-shkola.ru Tablet Screenshot of pervaia-shkola.ru

PERVAIA-SHKOLA.RU SERVER

Our crawlers diagnosed that the main root page on pervaia-shkola.ru took one thousand two hundred and sixty-six milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider pervaia-shkola.ru not secure.
77.222.56.211

We revealed that this domain is weilding the nginx/1.9.12 os.

Максатихинская средняя общеобразовательная школа 1

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web site, "Структура и органы управления образовательной организацией." I noticed that the web page stated " Материально-техническое обеспечение и оснащенность образовательного процесса." They also said " Объекты для проведения практических занятий. Условия, созданные в школе для обучения детей с ОВЗ. Стипендии и иные виды материальной поддержки. Вакантные места для приема перевода."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Pervaiz Iqbal Portfolio - CGArena

11 years and 9 months.

My blog Just another WordPress site

This is your first post. Edit or delete it, then start blogging! Proudly powered by WordPress.

Pervaiz Asghar - Maritime Realm and Beyond

Gloom and Boom in the City of Lights.